Важливо! Забрати замовлення самовивозом можна, за попередньою домовленістю, погодивши час візиту.
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Субота: 10:00–16:00

 
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
UAH
  • USD
Укр

Об'єктиви

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Одна з найважливіших частин фотоапарата — об'єктив. Це оптична система, в основі якої закладені лінзи (для деяких моделей дзеркала). Завдяки об'єктиву зображення виходять виразними і якісними. У інтернет-магазині Фотоміст в Києві ви можете купити оригінальні ширококутні об'єктиви, а також і інші моделі для фотокамери з адресною доставкою по Україні.

Різновиди об'єктивів

Питання, який пристрій купити для фотокамери, зазвичай встає у початкуючих майстрів. Професіонали вже добре розбираються в оптиці й замовляють потрібну їм модель.

Сучасні об'єктиви мають безліч різновидів:

  1. Китовий (чи штатний) варіант. Він йде в комплекті з камерою. Практично усі прилади мають змінну відстань фокусу в 18-55 мм. Китові модифікації обмежені у функціоналі діафрагми та ідеально підходять фотографам початківцям для отримання зображень хорошої якості. Вони найдоступніші за ціною.
  2. Стандартні об'єктиви з постійним фокусним діапазоном в 50 мм і середньою вартістю. Оптика має оптимальний кут огляду діафрагми, рівний сприйняттю людського ока. До плюсів аксесуарів відноситься відсутність спотворення перспектив у лінз і відмінний рівень світлосили, що допомагає фотографові проводити зйомку в умовах поганої освітленості.
  3. Модель з постійним діапазоном фокусу камери, що забезпечує відмінну світлосилу і якість зйомки.
  4. Універсальний зум-об'єктив з невисокою вартістю, його можна застосовувати в різних ситуаціях і умовах. Це ідеальна модель для подорожей, оскільки вона може замінити відразу декілька додаткових. Але враховуйте, що у зуму слабка світлосила і є дисторсія (спотворення ліній).
  5. Довгофокусна модель (телеоб'єктив). Такий пристрій забезпечує безпечну і якісну зйомку предметів на відстані (наприклад, для знімків диких тварин або спортсменів на групових змаганнях). Подібна оптика вимагає додаткового штатива із-за великої ваги й габаритности.
  6. Ширококутна модель з розширеним кутом огляду. Існують і оригінальні об'єктиви «риб'яче око», вони ідеальні для зйомок пейзажів, природи, архітектури. Їх також застосовують і для портретної зйомки з отриманням незвичайних ефектів.
  7. Макрооб'єктив, за допомогою якого можна працювати в масштабі 1:1. Такі апарати використовують при фотографіях маленьких об'єктів на мінімальній відстані. Перевагою оптики стає відсутність спотворення.
  8. Шифт-об'єктиви, які стають незамінними помічниками при зйомці архітектури й міських пейзажів.

Усі подібні моделі можна купити в нашому інтернет-магазині. Ознайомитися з вибором оптики пропонує розширений каталог сайту, який оснащений для зручності користувача системою пошуку. У разі виникнення питань, обов'язково звертайтеся до консультантів компанії. Досвідчені фахівці підкажуть, яку краще модель замовити.

Для чого потрібно змінні об'єктиви

Фотографія — це ціле мистецтво, модне і захоплююче, зі своїми правилами та особливостями. Щоб отримати ідеальні, ексклюзивні знімки, потрібно об'єктиви. Пейзажі, архітектурні об'єкти, мікро- і макрозйомка, життя тварин, нестримність бігунів, кінських скачок, прекрасні портрети неможливі без певних об'єктивів, які мають бути на озброєнні справжніх фотографів.

Як підібрати відповідну модель об'єктиву

При виборі спирайтеся на особливості майбутньої зйомки, чим захоплюєтеся, яким видом фотографування бажаєте займатися. Пам'ятайте, що знімні об'єктиви бувають не в усіх моделей фотоапаратів. Такі можливості мають тільки бездзеркальні та дзеркальні варіанти.

Переваги співпраці з магазином Фотоміст

Наша компанія спеціалізується на оригінальній оптиці для фотографів за доступною ціною. Усі наші моделі, які ви можете побачити та замовити по каталогу. Це плоди роботи провідних майстрів, унікальні за можливостями моделі. Усі вони мають гарантію і необхідну сертифікацію. Ми оперативно проводимо доставку, відправляючи товар вже в день оформлення замовлення як по Києву, так і інші міста України.

Вгору