Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

Субота: 10:00–16:00

 
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
UAH
  • USD
Укр

Планшети

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пристрої, які поміщаються у відсіку рюкзака і всілякі гаджети нестримно увірвалися в життя багатьох людей з приходом періоду цифровізації. Смартфони набули абсолютно нові неймовірні функції. Але якщо до душі екрани більше, планшет — найзручніший девайс для роботи. Він стане відмінним помічником в навчанні для школярів і студентів, завжди розважить малюків мультфільмами, іграми. 

Характеристики планшетів

Маючи розміри книги й поєднуючи в собі функції комп'ютера, він стане незамінним для активності в інтернеті, де б ви не знаходилися. 

Варіанти роздільної здатності екрану:

  • HD;
  • WQXGA;
  • Full HD;
  • 2K;
  • WUXGA. 

Варіанти дисплеїв : 

  • від 8 до 8.9 дюймів;
  • від 9 до 10.5 дюймів;
  • 10.6 дюймів і більше.

 Кожна модель по-своєму хороша і зручна у використанні. 

Переваги планшетних комп'ютерів

Окрім очевидної користі для людей, що вчаться і працюючих, варто зазначити галузі, в яких він не лише автоматизує роботу персоналу, але і служить незамінним аксесуаром в екстрених випадках. 

Плюси планшета і його відмінності від стаціонарного ПК або від ноутбука:

  1. Оригінальний зарядний пристрій і місткий акумулятор додається і має довговічний термін служби. Має вхід для USB- кабелю. Як усі знають, комп'ютер, працюючий від мережі, можна не заряджати. Та у нього і батареї-то немає, щоб здійснити це. Але ось якщо у будинку відключили світло, навряд чи ви встигнете зберегти свій робочий прогрес і закінчити проект вчасно. Тоді як, зарядивши заздалегідь планшет, процес може бути відновлений в лічені секунди.
  2. Наявність стилуса для ретельнішої обробки графічних матеріалів. Дисплей настільного ПК, як правило, не має функції тачпад, тому і стилус до нього не додається. 
  3. Екран Super AMOLED і матриця з роздільною здатністю 2800х1752 точки. За основу матриці узята схема PenTile RGBG (8 субпікселів в одному).

Це далеко не увесь перелік переваг і корисних функцій, адже про кількість кольорів, шаблонів оформлення, тем, ігор, додатків і іншому наповненні можна говорити годинами. Краще переконатися особисто в тому, наскільки цей корисний пристрій і як він полегшить життя кожного користувача. Замовте одну з моделей з каталогу. Доставка по Києву та іншим містам України не змусить себе довго чекати.

Нюанси при виборі планшета

На початковому етапі підбору девайса для себе або усієї сім'ї багато людей керуються розміром екрану і його діагоналлю. У асортименті Фотомоста великий вибір. Можна використати фільтр і відсортувати за вартістю, діагоналлю, місткістю внутрішньої пам'яті та іншими параметрами. 

Обирайте і замовте цифровий пристрій залежно від завдань, поставлених перед вами на роботі або під час повторення шкільного уроку, лекції в університеті (другому учбовому закладі). Звичайно, найбільш поширеним способом його застосування є ігри. Для дизайнерів графічний планшет зручний тим, що можна взаємодіяти з функціоналом багатьох арт додатків натисненням пальця або стилуса.

Зверніть увагу на процесор. Обираючи Qualcomm Snapdragon, можна бути повністю упевненим в тривалому терміні служби як смартфону, так і планшета. Усі девайси оснащені потужними процесорами.

Деякі користувачі приділяють увагу вибору гаджета, виходячи з об'ємів його внутрішньої й операційної пам'яті, кількості ядер, вартості. Логічно, що чим більше Гігабайтів надано для зберігання особистих даних, тим вище ціна пристрою.

Переваги купівлі в інтернет-магазині Фотоміст

Каталог товарів поступово поповнюється новими гаджетами й аксесуарами до них. Купивши планшет в інтернеті з доставкою по Києву та усій Україні, ви заощадите час на похід в магазин. Фотоміст потурбується про швидку відправку вибраного товару.

Більшість людей проводять досить багато часу в соцмережах. Деякі з них зобов'язують знімати сторіс і викладати відео. Встигніть купити корисний гаджет вже зараз за хорошою ціною, адже напевно у вас є безліч ідей для ведення блогу і соцмереж.

Вгору