Купили та передумали? Повернемо гроші або обміняємо покупку протягом 14 днів!

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути товар протягом перших 14 днів після покупки.

Зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику кадрів фотоапарата може бути зафіксовано не більше 15 знімків, програмне забезпечення не піддавалося змінам, на корпусі і дисплеї пристрою немає забруднень, відбитків пальців і т.п.

Так само має бути збережено:

  • повний комплект товару
  • цілісність і всі компоненти упаковки
  • ярлики
  • заводське маркування

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.

Обмін або повернення товару здійснюється тільки в нашому офісі. Якщо товар доставлявся Вам службою «Нова Пошта», необхідно відправити його нам цієї ж службою доставки, попередньо погодивши одержувача і номер відділення з нашими менеджерами в телефонному режимі. Оплата доставки відбувається за рахунок клієнта.

Для повернення грошей покупець повинен мати при собі гарантійний талон, товарний чек, паспорт. Повернення грошей можливе в день повернення товару, а в разі відсутності грошей у касі, не пізніше 7 робочих днів.

Повернення коштів можливий як готівкою, так і на банківську карту. При цьому комісію Вашого банку за поповнення карти ми не компенсуємо.

З питань сервісного обслуговування і повернення товару дзвоніть нам за телефоном: +38 (068) 832-56-35 по буднях з 09:00 до 18:00.