Важливо! Забрати замовлення самовивозом можна, за попередньою домовленістю, погодивши час візиту.
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Субота: 10:00–16:00

 
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
UAH
  • USD
Укр

Звукове обладнання

У цифрову епоху звукове устаткування має значну роль в діяльності людей. Якість звуку є основною вимогою для успішного проведення заходу або зйомки. Окрім професійної апаратури, велика кількість людей щодня стикається з таким пристроєм як навушники. Вони вже стали частиною повсякденного життя, оскільки з їх допомогою можна прослуховувати музику у будь-якому зручному місці. 

Музичний супровід зустрічається скрізь і для його відтворення у великих приміщеннях вимагається професійні пристрої. Концерти грунтуються на якісному звуці, тому перш ніж купити устаткування для такого заходу, треба ретельно вивчити технічні параметри. 

Яке буває звукове устаткування

Усе звукове устаткування можна класифікувати за декількома параметрами, залежно від яких можна замовити відповідний товар з каталогу інтернет-магазину Фотоміст. 

За призначенням пристрої діляться на два типи. Для передачі звуку використовуються такі пристрої як навушники та портативна акустика, а для запису звуку — мікрофони й диктофони.

Акустична система є музичним устаткуванням, яке класифікується за двома ознаками: за розташуванням в просторі й за сферою застосування. За розташуванням в просторі системи бувають підлогові, настінні й стельові, а за сферою застосування їх поділяють на:

  • побутові;
  • студійні;
  • концертні;
  • інструментальні та ін.

Звукова апаратура підбирається за призначенням. Наприклад, для клубів і концертів потрібна акустична система високої потужності, що дозволяє відтворювати якісний звук. При такому призначенні може використовуватися додатковий пристрій для обробки звуку з метою отримання потрібного звучання. 

Техніка, яка використовується для обробки, є аналоговим або цифровим устаткуванням. Аналогова апаратура є простішою і надійнішою у використанні, а цифрова відрізняється хорошою потужністю і дальністю передачі звукового сигналу.

Для яких цілей використовується звукова апаратура

Основне призначення звукового устаткування — це якісна передача або запис звуку. Такі пристрої використовуються на заходах в Києві й в різних мас-медіа. Залежно від технічних можливостей усю апаратуру можна розділити на професійну і побутову.

Професійний пристрій потрібний для роботи радіо, телебачення й інших засобів масової інформації України. Серед таких пристроїв основне місце займає мікрофон

До побутових пристроїв можна віднести навушники, портативну акустику й інші. Ці пристрої відрізняються простотою у використанні та можливістю купити в магазині за невисокою ціною.

На що спиратися при виборі професійного звукового устаткування

Професійні акустичні системи можна розділити на пасивні й активні. Перші вимагають додаткового устаткування і використовуються стаціонарно. Активні системи дозволяють переміщення їх в просторі. У таких системах не потрібно додаткове устаткування, що забезпечує простіше використання, але активні системи відрізняються високою вартістю.

Музична апаратура представлена у величезному асортименті й вартість варіюється у великому діапазоні, тому замовити устаткування треба, враховуючи сферу його застосування. Для оснащення хорошим звуком важливо розуміти масштаби приміщення. Ці два параметри є основними у виборі, тому грунтуючись на них, робиться доставка необхідного устаткування. 

Які переваги купівлі в інтернет-магазині Фотоміст

У каталозі магазину Фотоміст представлено устаткування для фото, аудіо і відео зйомки за приємними цінами. Зручний інтерфейс дозволяє вивчити картки товарів і підібрати оптимальний з асортименту продукції інтернет-магазину. Замовити обраний товар можна у будь-який слушний час. Доставка здійснюється у будь-яку точку України й не змусить себе довго чекати, а для мешканців Києва існує експрес-доставка.

Вгору