Важливо! Забрати замовлення самовивозом можна, за попередньою домовленістю, погодивши час візиту.
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Субота: 10:00–16:00

 
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
UAH
 • USD
Укр

Мікрофони

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Перший мікрофон винайшли понад 130 років тому. Його використовували для посилення звуку в телефонах. Пізніше стали з'являтися моделі для сцени, журналістської діяльності, різних виступів, ведення блогів. Якісне звукове устаткування у Києві представлено в інтернет-магазині Фотоміст. Можна замовити онлайн через каталог або купити техніку відразу в офісі за доступною ціною. Доставляємо товар по усій Україні. 

Різновиди мікрофонів

Спочатку мікрофони робили вугільними. Такі пристрої зараз не використовують. Їм на зміну прийшли динамічні й конденсаторні прилади. Перші застосовують для сцени, ведення репортажів. Вони адаптовані під холодну і теплу погоду, не реагують на сторонні звуки. Але мають чималі розміри, погано проявляють себе на високих частотах, тому не підходять для студійного запису. 

Моделі другого типу мають протилежні характеристики. Вони менші розміром, призначені для роботи в музичних і телевізійних студіях, схильні до змін клімату. Акустичні девайси також бувають дротяними й бездротяними, з USB-роз'ємом і без. 

З точки зору сфери використання виділяють наступні типи звукопідсилюючих пристроїв: 

 • студійні,
 • сценічні (вокальні, підвісні, радіомікрофони);
 • журналістські (репортерські, мовні, стерео); 
 • ораторські (мікрофони пограничного шару, «гусяча шия»);
 • мобільні (для стримів, подкастів, влогів і т. п.);
 • для відеозйомки;
 • компактні (головні, петличні).

До вузьконаправлених пристроїв відносяться оптоакустичні (для запису сейсмічних коливань і п'єзоелектричні мікрофони (для виміру артеріального тиску). Вартість мікрофонів варіюється від декількох сотень гривень до декількох тисяч. Для коректної роботи устаткування в інтернет-магазині Фотоміст є різні аксесуари для мікрофонів. Усі види кріплень, адаптерів, вітрозахисту з детальним описом і ціною ви знайдете в каталозі інтернет-магазину. 

Типи студійних мікрофонів

Таке устаткування потрібне для професійного звукозапису інструментів і голосу в спеціальній студії з шумоізоляцією. Студійні мікрофони відрізняє велика діафрагма, високочастотність і сприйнятливість навіть до найтихіших звуків. Внаслідок цього вони здатні створювати яскраву акустичну картину. За принципом дії також бувають динамічними й конденсаторними. 

Серед студійних девайсів окремо виділяють інструментальні мікрофони. Причому для кожного інструменту існує свій звукопідсилюючий пристрій. Наприклад, для акустичної гітари краще підійде кардіоїдний конденсаторний мікрофон з малою діафрагмою, для духових інструментів — стрічковий і т. п. 

Як вибрати мікрофон 

При купівлі устаткування слід розуміти, передусім для яких цілей він використовуватиметься. Далі підбирати з урахуванням основних характеристик, до яких відносяться: 

 1. Спосіб підключення (USB, Jakc і т. д.) — прилад має бути сумісний з пристроєм, в який його включають. 
 2. Живлення — через дріт або на батареї. 
 3. Корпус — металевий або пластиковий. 
 4. Чутливість до найтихіших звуків — на це вказує значення в мВ/Па (чим більше, тим чутливіше). 
 5. Діапазон — для голосу він нижчий, для інструментів вище. 
 6. Рівень спотворення звуку — в середньому це 64-66 дБ. 

Не існує мікрофонів на усі випадки життя. Кожен прилад реалізує конкретне завдання. Щоб полегшити вибір, варто заглянути на сайт магазину Фотоміст. Там під кожним мікрофоном є детальний опис, у тому числі призначення, спрямованість і ін. Також можна зателефонувати та проконсультуватися з усіх питань. 

Плюси купівлі в інтернет-магазині «Фотоміст»

Наш магазин стабільно і злагоджено працює понад 14 років. Представлена продукція затребувана, повністю відповідає запитам клієнтів, які завжди повертаються у Фотоміст за наступною купівлею. У магазині ви знайдете понад 10 тис. найменувань техніки з гарантією якості (мікрофони, навушники, гаджети, побутова, цифрова техніка і багато що інше). Можна купити в самому магазині та замовити онлайн з безкоштовною доставкою по усій Україні при купівлі на певну вартість.

Вгору