Важливо! Забрати замовлення самовивозом можна, за попередньою домовленістю, погодивши час візиту.
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Субота: 10:00–16:00

 
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
UAH
 • USD
Укр

Штативи

Сучасний фотоапарат має щонайширші можливості для творчості. Але повністю його потенціал можна розкрити лише за допомогою триноги (штативу). Зйомка на довгій витримці, створення тайм-лепсів, нічне фото — усе це вимагає жорсткої й стабільної фіксації камери. У інтернет-магазині Фотоміст представлений широкий спектр триног і аксесуарів для штатива, які ви можете подивитися в каталозі й замовити з доставкою по Києву та іншим містам України.

Навіщо потрібний штатив для камери

Ця конструкція допомагає фіксувати камеру й отримувати різкі зображення на фото. Найчастіше тринога разом зі стедікамом (стабілізатор) застосовується для зйомок з тривалими витримками. При зйомці ручним способом добитися цього неможливо — фотоапарат коливатиметься.

Тринога використовується не лише для довгої витримки, вона має ширше застосування:

 • пейзажна зйомка;
 • нічне фотографування (спляче місто, зоряне небо);
 • для розмитих рухів (при подовженні витримки виходять красива фактура елементів, що рухаються, в динаміці);
 • предметне фотографування за наявності постійного освітлення;
 • для отримання постійності ракурсів (наприклад, в студійній фотосесії);
 • при фотографуванні з використанням супертелеоб'єктивів з фокусною відстанню від 300 мм;
 • для зйомки тайм-лепсів (короткометражні відеоролики, які складаються зі знятих фотографій з певним проміжком за часом).

Професійні фотографи знаходять і інше застосування триногам, штативам і моноподам. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити будь-яку модель устаткування з урахуванням потреб і запитів за вартістю.

Різновиди штативів

Провідні виробники випускають декілька різновидів подібного устаткування. У нас представлені кращі варіанти штативів від світових виробників за доступними цінами. Доставка моделей здійснюється вже в день купівлі як по Києву, так і по усій Україні.

Для фотографування застосовуються 3 основних модифікації штативів:

 1. Настільна модель-фіксатор невеликі по висоті. Компактний штатив з положенням, що коригує, який використовується для макрозйомки.
 2. Монопод (чи телескопічна штанга). Невелика по розмірах модель, зручна для проведення динамічних зйомок, що вимагають швидкої зміни сюжетів.
 3. Трипод (чи тринога). Модель професійного рівня і вищої якості у формі модульної спеціальної конструкції з варіантами її положення.

Перед тим, як купити штатив, враховуйте, яким саме видом фотографування ви займаєтеся найчастіше. Багато фотографів оформляють у нас замовлення на декілька моделей аксесуарів з каталогу для усіх випадків життя.

Як підібрати модель штатива фoтoaппapaтa

При виборі моделі не варто орієнтувати на вартість і підбирати штатив, намагаючись заощадити на ціні. Зазвичай дешеві моделі погані за якістю і не розраховані на тривалий термін експлуатації, причому багато з них при виході з ладу фіксувальної голівки вже не підлягають ремонту.

При виборі моделі враховуйте її технічні особливості:

 • вантажопідйомність (від параметра залежить міцність утримання камери);
 • висоту зйомки (на мінімум і максимум);
 • масу моделі, чим більше цей показник, тим жорсткіше і надійніше буде устаткування (враховуйте вагу камери, для якої підбирається штатив).

Розглядайте і матеріал, з якого виготовлений штатив. У якісних моделях використовується карбон (вуглепластик) або алюмінієвий сплав. Карбонові моделі легше за вагою, але і дорожче за ціною, але такий матеріал боїться лютих морозів і механічних ударів.

Плюси купівлі в інтернет-магазині Фотоміст

У компанії створені кращі умови для покупців. Адже наша головна мета — задовольнити потреби сучасних фотографів і надати їм необмежений простір для творчості. Доступні ціни, оперативна доставка, можливість замовити високоякісний товар, який потрібно для роботи.

При виникненні будь-яких питань звертайтеся до наших консультантів. Досвідчені менеджери охоче допоможуть розібратися в асортименті та запропонують купити саме те устаткування, яке ви шукаєте.

Вгору