Важливо! Забрати замовлення самовивозом можна, за попередньою домовленістю, погодивши час візиту.
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Субота: 10:00–16:00

 
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
UAH
  • USD
Укр

Імпульсне світло

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Фотографія, особливо сучасна — це оригінальний світлопис, який неможливий без грамотного освітлення. Але що робити, коли денного світла мало або зйомка проходить в студійних умовах? Тут на допомогу фотографові й приходять спеціалізовані прилади постійного світла. Моделі освітлювачів можна замовити в нашому інтернет-магазині Фотоміст і оформити адресну доставку як по Києву, так і в інші міста України. Але перш ніж дивитися вартість устаткування, треба більше дізнатися про особливості спеціального світла.

Що з себе представляє імпульсне світло

Імпульсні лампи, які вважаються газорозрядними — світлові джерела високої потужності, по спектральному рівню вони близькі до денного освітлення. Лампи імпульсного світла є порожнистими трубками, які заповнені інертним газом (зазвичай використовується ксенон). Він знаходиться в місткостях під тиском в 0,1-1,0 атмосфер.

Торці освітлювача оснащуються електродами з вольфраму або молібдену. Такі моделі відрізняються рівномірністю розподілу світлового потоку. У нас в каталозі представлена велика різноманітність освітлювальних приладів за різною вартістю, створених спеціально для потреб сучасних фотографів. Для створення максимально м'якого і розсіяного світла у нас можна замовити й спеціальні софтбокси.

Як правильно підібрати студійний спалах

Студійний спалах безпосередньо впливає на якість отримуваного зображення, багато що залежить від правильності підходу до вибору цього устаткування. Ви завжди зможете скористатися допомогою консультантів інтернет-магазину Фотоміст і проконсультуватися у них за вартістю, особливостями доставки. І найголовніше — по вибору відповідної моделі приладів освітлення або відбивачів для фото з каталогу з урахуванням потреб і можливостей.

При виборі студійного спалаху звертайте увагу на наступні моменти:

  • об'єм студійного приміщення, де проводитиметься зйомка (наприклад, для студії розміром до 50 м2 достатнє 3-4 спалахи потужністю у 250-500 Джоулів);
  • поєднання спалаху з використовуваними фотоапаратами й об'єктивами;
  • вид передбачуваного фотографування.

У ідеалі варто купити декілька варіантів фотоспалахів різної температури випромінювання для зйомки. Багато професійних майстрів одночасно можуть застосовувати до 4-5 моделей спалахів, поєднуючи їх з відбивачами й домагаючись ідеального фону і грамотного положення об'єкту.

Для маленької студії можна узяти бюджетний за вартістю моноблок. А ось для великих краще купити спеціальні генератори високої температури. Якщо ви використовуєте у своїй роботі насадки, намагайтеся враховувати розміри використовуваного байонета. До речі, його краще підбирати з моделей, які активно використовуються в Україні, щоб полегшити собі пошук відповідних перехідників.

Що краще імпульсне джерело або постійне світло

Професіонали вважають, що для початкуючих фотографів краще спочатку використати джерело постійного світла. Такі моделі можна купити в нашому інтернет-магазині. Наше устаткування відрізняється доступною ціною і може бути як енергозбережними, так і з використанням LED- світильників. В принципі, особливої різниці немає для отримання якісних знімків.

Імпульсне джерело все-таки вимагає більше практичного досвіду і напрацьованих навичок. Лампи імпульсного світла потужніші, вони спрацьовують при натисненні на кнопку спуску об'єктиву. Подібні моделі вимагають меншої витримки. Купити їх можна зі швидкою доставкою в нашому інтернет-магазині Фотоміст.

Плюси співпраці з компанією Фотоміст

Наш інтернет-магазин вже багато років знаком мешканцям України, що захоплюються фотографією. Для творчих людей у нас представлена багато оптики, аксесуарів і необхідного устаткування за різною вартістю. З їх допомогою ви зробите процес зйомки ідеальним. 

Ми раді кожному новому замовникові й робимо усе можливе, щоб робота з нами приносила задоволення як за встановленими цінами, так і за якістю пропонованого устаткування. Клієнтів порадує не лише доступна вартість, але і швидка доставка товарів як по Києву, так і в інші регіони країни.

Вгору