Доставка по Києву.

Доставка по Києву здійснюється в день розміщення замовлення або на наступний. Якщо Ви оформили замовлення до 15.00, ми зможемо доставити його Вам в той же день. Менеджер оформить доставку в зручний для Вас час.

    Режим роботи кур'єрської доставки:

  • Пн-Пт: з 10.00 до 22.00
    Сб: з 11.00 до 18.00
    Нд: вихідний
    Вартість доставки в межах міста становить 100 грн. Замовлення на загальну суму понад 10000 гривень доставляються безкоштовно.

Зверніть увагу! Доставка кур'єром здійснюється до входу в будівлю.

Важливо! У присутності кур'єра уважно огляньте зовнішній вигляд і комплектацію товару. З міркувань безпеки перевірка та оплата товару відбувається в автомобілі кур'єра.

    Експрес-доставка по Києву.

Ми можемо доставити Ваше замовлення максимально швидко. Даний вид доставки поширюється тільки на замовлення в межах Києва і при наявності вільного кур'єра. Вартість термінової доставки - 300 грн.

 


   Доставка по Одесі.

Доставка в Одесу займає 1 - 2 дні. Графік роботи кур'єрської доставки:

Пн-Нд, з 10.00 до 16.00
Вартість доставки складає 200 грн.

Наші співробітники продемонструють цілісність, комплектність і працездатність товару, а також оформлять всі необхідні документи.

Зверніть увагу! Доставка здійснюється тільки в центральній частині міста (р-н ЖД вокзалу).

Важливо! У присутності кур'єра уважно огляньте зовнішній вигляд і комплектацію товару. З міркувань безпеки перевірка та оплата товару відбувається в автомобілі кур'єра.


   Доставка по Україні.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою компанії «Нова Пошта».

Компанія «Нова Пошта» надає можливість оплати товару післяплатою (оплата товару за фактом отримання). Зазвичай доставка до складу займає 1-2 робочих дні з моменту відправки замовлення. Безпосередньо в філії компанії Ви зможете оглянути товар, переконатися в його якості, перевірити комплектацію та після цього оплатити замовлення. За свої послуги компанія «Нова Пошта» попросить Вас оплатити 2% від вартості замовлення і вартість пересилання.

Зверніть увагу! При замовленні на суму понад 10000 грн товар відправляється за передоплатою в розмірі 2% від загальної вартості замовлення. Передоплата віднімається із загальної вартості замовлення. Передоплата не повертається при поверненні товару належної якості і використовується для покриття витрат, пов'язаних з доставкою.

Після відправки замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення, в якому буде вказано номер товарно-транспортної накладної. Для отримання замовлення, крім номера ТТН, Вам потрібно буде пред'явити документ, що засвідчує особу, а в разі, якщо вартість посилки перевищує 5 000 грн - додатково ідентифікаційний код.

Під час транспортування товару відповідальність за його збереження несе транспортна компанія. Тому ми настійно рекомендуємо уважно оглядати товар при отриманні.
У разі виявлення зовнішніх пошкоджень упаковки товару не приймайте товар і не платите за нього, а складайте акт відмови, вказуючи в ньому виявлені пошкодження.

Вся техніка перед відправкою перевіряється на працездатність, комплектність і надійно упаковується.

Більш детальну інформацію про умови доставки та розцінках Ви можете уточнити у наших менеджерів або на сайті транспортної компанії:  novaposhta.com.ua


    Самовивіз з магазину Фотомост

При бажанні Ви можете забрати замовлення в нашому офісі за адресою: м.Київ, проспект Петра Григоренка 43, 2 пов. офіс 244.

До ваших послуг досвідчені і кваліфіковані співробітники і комфортний шоу-рум.

Асортимент товарів на нашому сайті досить широкий. На жаль, у нас немає можливості розмістити весь товар в офісі. Якщо Ви хочете придбати певний товар, будь ласка, заздалегідь попередьте про свій візит.

   Режим роботи компанії:

  • Пн-Пт: с 9.00 до 18.00
  • Сб: с 10.00 до 16.00
  • Нд: вихідний