Важливо! Забрати замовлення самовивозом можна, за попередньою домовленістю, погодивши час візиту.
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Субота: 10:00–16:00

 
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
UAH
  • USD
Укр

Фотоаксесуари

Щоб отримувати фото, потрібен фотоапарат. Але якщо ви бажаєте стати справжнім майстром фотографування, потрібні додаткові аксесуари. Вони не лише полегшують роботу, але і підвищують якість знімків. У каталозі інтернет-магазину Фотоміст ви можете купити різні доповнення до камер і об'єктивів різного рівня, включаючи захисні кришки, акумулятори та фотоспалахи. Ми пропонуємо оперативну адресну доставку як по Києву, так і в інші міста України.

Важливість аксесуарів для фотоапарата

Грамотно підібрані аксесуари роблять безпосередній вплив на те, які фото ви отримаєте. Тільки завдяки додатковому арсеналу, куди входять фільтри, штативи, кришки, карти пам'яті, акумулятори й ін. вдається по максимуму використати можливості фототехніки та показати вищий рівень майстерності.

Різновиди аксесуарів для фотоапарата

Кращі виробники випускають велику кількість фотоприладдя за різною ціною. Усіх їх можна розділити на дві великі групи: корисні (необхідні) і необов'язкові. Багато аксесуарів для любительської зйомки можуть і не згодитися, але вони незамінні для роботи професійних фотографів, забезпечуючи ним можливість ідеальної зйомки у важких, а іноді й екстремальних умовах.

Яке фотоприладдя варто купити

У каталозі інтернет-магазину Фотоміст представлений великий вибір аксесуарів, які можна замовити з адресною доставкою. Але відразу розібратися, що із запропонованого краще купити для початкуючого фотографа, складно.

Ми пропонуємо наступний список приладдя, яке стає найбільш корисним:

  1. Олівець для чищення і захисту оптики від відбитків пальців, бруду, пилу. З одного боку пристрій має повстяний наконечник, з іншого – м'який пензлик.
  2. Груша для продування лінз. Її використовують акуратно, щоб пил, що здувається, не потрапив всередину оптичного механізму.
  3. Пульти дистанційного керування — незамінний аксесуар для портретної зйомки та роботи вночі. Пристрій використовується при зйомках, коли фотокамера встановлюється на штатив з адаптером і її навіть випадковий струс неприпустимо.
  4. Світлофільтри й бленди, які захищають зовнішню оптику. Вони накручуються на неї та забезпечують хорошу якість зйомок. У нас можна замовити як захисні світлофільтри, так і бленди для кольорокорекції.
  5. Штатив. Можна купити компактний аксесуар з адаптером. Багато моделей працюють за принципом моноподу. У нас можна замовити штатив для будь-якого бюджету.
  6. Додаткові ремінці. Особливо зручні шийні моделі, які звільняють руки фотографові. Для компактних фотокамер можна придбати ремінці на зап'ястку.
  7. Плівки для захисту дисплея. Спеціальні захисні поверхні сумісні з будь-якими сенсорними дисплеями, головне — вибрати відповідний розмір.
  8. Графічний планшет, за допомогою якого зручно редагувати знятий матеріал. Стилус швидко переміщає обрані об'єкти та зручний для ретуші, корекції яскравості, світла і колірної палітри.
  9. Рукавички для фотографа. Такі моделі допоможуть захистити руки при проведенні зйомок на холоді й забезпечують максимальний рівень комфорту.

Обов'язково придбайте сумку фотографа. Вона служить не лише для захисту додаткових аксесуарів і апарату, але і полегшує перевезення устаткування. Вартість сумки варіабельна і залежить від розмірів. У нас можна купити й спеціальний рюкзак для зберігання великогабаритних камер зі штативами.

Плюси купівлі товарів в компанії Фотоміст

Багато років представляючи свої інтереси на фоторинку України, ми створили кращі умови для співпраці. Наших клієнтів чекає відмінний сервіс, багатий вибір товарів різних за вартістю і призначених фотографам різного рівня. Наші ціни на товар вивірені й розроблені з урахуванням потреб і можливостей замовників.

Клієнтів порадує й оперативність доставки, у нас можна замовити привезення товару як по Києву, так і у будь-яке інше місто України. Ми пропонуємо тільки сертифіковане устаткування від світових лідерів і гарантуємо високу якість аксесуарів.

Вгору