Важливо! Забрати замовлення самовивозом можна, за попередньою домовленістю, погодивши час візиту.
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Субота: 10:00–16:00

 
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
UAH
 • USD
Укр

Студійне світло

Студійна зйомка дозволяє зробити фотографії красивішими й незвичайними. Кадри виходять досить ефектними. З цієї ж причини багато хто віддає перевагу саме такому виду зйомок. До того ж в приміщенні ніякі погодні умови, хмари та сторонні не стануть перешкодою для створення шедевра і прекрасного образу. Проте навіть у фотостудіях може бути казус у вигляді недостатності світла або сильного затінювання. Окрім використання спалаху, можна удатися до допомоги студійного освітлення

В Україні в каталозі інтернет-магазину Фотоміст ви знайдете усе необхідне устаткування для джерел світла для зйомок за привабливими цінами. Купіть зараз і кур'єри оформлять доставку до дверей по усьому Києву.

Види устаткування для освітлення

Студійне устаткування розділяють на два типи:

 1. Постійне світло.
 2. Імпульсне світло.

Окрім студій можуть бути використані й на виїзних зйомках. Замовте в нашому інтернет-магазині усе необхідне для фотографів і насолоджуйтеся зйомкою. Іноді фотографи використовують гібридні комбінації цих двох джерел світла для отримання більшої яскравості внаслідок збільшення потужності устаткування. Крім того, на студійне устаткування необхідно мати при собі додаткові аксесуари та синхронізуючі пристрої для спалаху. При замовленні устаткування з інших міст України, доставку здійснюємо через сервіси Нової пошти.

Яким буває освітлення фотостудій

Модифікатори постійного й імпульсного світла дозволяють регулювати потужність освітлення в приміщенні. Вони потрібні, щоб тримати світловий баланс не пересвічувати й не затемняти знімки. Для того, щоб об'єкт виглядав природно і чітко, використовуються наступні основні пристрої для освітлення:

 1. Парасольки. Самі універсальні рефлектори, які направляють відбитий потік світла.
 2. Портретні тарілки добре передають контури й текстуру осіб.
 3. Софтбокси застосовуються в студії й бувають різних геометричних форм.
 4. Стріпбокси подовжені прямокутної форми. Менше інших відтіняють, тому використовується в зйомках в повний зріст.
 5. Рефлектори.

Останні бувають трьох видів: сферичні, еліптичні й параболічні. Кожен з цих рефлекторів по-своєму регулює потік світла. Замовляйте у нас і будьте у всеозброєнні.

Вибираємо освітлення правильно

Світло впливає на підсумкові кадри так само сильно, як і використовувана апаратура. Тому дуже важливо підібрати правильне освітлення для кадрів і налаштувати його, як годиться. Професіонали люблять експериментувати, тому у них виходять дуже незвичайні та цікаві кадри. Існує 10 основних схем для грамотного вибудовування світлового потоку на об'єкт. Знаючи основні види освітлення для фотографій, можна сміливо імпровізувати. 

До таких типів відносяться:

 1. Основне світло. Головне джерело, яке створює основу кадру. Найчастіше яскравіше за інші джерела світла.
 2. Світло, що заповнює. Потрібне, щоб коригувати й керувати тінями й відблисками. Добре підходить для акценту на об'єми.
 3. Фонове світло служить для виділення об'єкту від фону.
 4. Контрове світло. Виділяє силуети й знаходиться за об'єктом зйомки.
 5. Моделююче освітлення. Спрямовується на окремі деталі моделі, наприклад, ока або прикраси.

Початкуючим фотографам краще розпочинати з малого і не намагатися встановити усі світлові модифікатори відразу в одному місці. Це не завжди призводить до гарних результатів. Купіть у Фотоміст усе необхідне для вибудовування світла і насолоджуйтеся отриманими кадрами.

Чому варто купувати в інтернет-магазині Фотоміст

У каталозі Фотоміст ви знайдете усю необхідну продукцію для професії фотографа. Любителі й професіонали Києва зможуть підібрати собі апаратуру та аксесуари до неї за приємною вартістю. Наші ціни відповідають якості. Усі товари мають гарантійний термін і пройшли сертифікацію. 

Сплатіть як вам зручно: замовляйте доставку додому, перевіряйте устаткування на місці або приходите в наш затишний шоу-рум. Про терміни та вартість доставки уточнюйте на сайті. Ми робимо усе можливе, щоб мешканці України залишалися задоволені та змогли зафіксувати посмішки на кадрах.

Вгору