Кількість
|
Вартість
|
||
|
У світі великої різноманітності сучасних гаджетів людям складно представити своє життя без Wi-Fi. Безпровідний інтернет актуальний як в громадській мережі, так і для використання в домашніх умовах за наявності відразу декількох телефонів, комп'ютерів або інших схожих пристроїв. Швидкість з'єднання, застосовувані протоколи і якість покриття роутерів залежать від обраної моделі. При замовленні в інтернет-магазині маршрутизатор доставлять додому у будь-яку точку України.
Що таке роутер для Wi-Fi та навіщо він потрібний
Зовні Wi-Fi роутер виглядає як квадратна або овальна плоска коробочка з антенами (зазвичай їх 1 або 2), що стирчать вгору. Саме з їх допомогою маршрутизатор роздає отриманий стаціонарний інтернет-сигнал іншим пристроям, що знаходяться в радіусі його покриття (навіть медіаплеєрам).
Підключивши основний кабель до модему ви зможете забезпечити безпровідним виходом в мережу свій телефон, ноутбук планшет і навіть телевізор, якщо він підтримує подібні функції. Протоколи для інтернет-з'єднання можуть передаватися з різною швидкістю, тому треба вивчити технічні характеристики пристрою перед тим, як купити його.
Види маршрутизаторів і їх основні функції
Сучасний канал зв'язку, що входить, забезпечується провайдерами за допомогою найрізноманітнішого устаткування: як звичної витої пари UTP-8, так і мідної телефонної лінії. Також популярними залишаються коаксіальний телевізійний кабель і оптоволоконне з'єднання. Вид каналу, що входить, впливає і на вибір типу конкретного маршрутизатора:
- Роутери ADSL. Підходять для власників телефонної лінії за відсутності інших варіантів інтернет-з'єднання. Асинхронний канал зв'язку гарантує швидкість прийому сигналу на рівні 20-30 Мбіт/с, при передачі в 3-5 Мбіт/с.
- Wi-Fi роутери з підключенням «по витій парі». Забезпечують швидкість передачі даних на рівні 1 Гбіт/с і вважаються найпоширенішим видом, представленим модемами за будь-яку ціну. Зазвичай вони мають одну антену і забезпечують передачу даних зі швидкістю 150 Мбіт/с. Цього вистачає для безпровідного підключення відразу 10 клієнтів.
- 3G/4G-роутеры. Актуальні для роботи в місцях, де неможливе кабельне з'єднання і залишається лише скористатися пропозиціями інтернету від мобільних операторів. У такі маршрутизатори встановлюється SIM-карта.
- Модеми (GPON). Підходять для оптоволоконних з'єднань і відрізняються найбільшою швидкістю з'єднання.
У кожній з представлених категорій є великий вибір товарів, головне визначитися з виробником і бажаними технічними характеристиками роутерів.
Критерії вибору домашнього роутера
Щоб замовити з каталогу «правильний» маршрутизатор для домашнього користування враховують декілька основних нюансів:
- тип вхідного підключення (лінія від стаціонарного, мобільного телефону або локальної мережі);
- стандарти безпровідної мережі (нині серед відомих варіантів IEEE 802.11b і IEEE 802.11n; IEEE 802.11g. IEEE 802.11n);
- внутрішній вміст пристрою (потужність вбудованого процесора, місткість оперативної (не менше 32 Мб) і флеш-пам'яті (не менше 8 Мб).
Тактова частота процесора вибраного роутера для будинку повинна знаходитися на рівні від 240 Мгц.
Чому варто купити роутер в інтернет-магазині Фотоміст
Замовити Wi-Fi роутери для використання будинку або на роботі можна онлайн, причому за дуже доступною вартістю. У каталогах інтернет-магазинів представлена безліч моделей, з можливістю доставки у будь-який регіон Києва та України. Фотоміст не виключення в цьому питанні, а вигідні умови купівлі тільки сприяють плідній співпраці.
До них відноситься:
- вигідна ціна на усі групи товарів;
- великий вибір продукції останніх моделей;
- можливість швидкої доставки по Києву кур'єром або службою Нова Пошта в інші регіони України (вартість послуги розраховується по стандартних тарифах);
- висока якість роутерів.
Успішний багаторічний досвід роботи на ринку і велика кількість позитивних відгуків від покупців тільки підтверджують доцільність купівлі маршрутизаторів в магазині Фотоміст.